Banner Viadrina

Dziekanat

Dziekan

   

prof. dr Annette Werberger
Gmach Główny, biuro 206
tel.: +49 335 55 34 2772
werberger@europa-uni.de
Prodziekan prof. dr Cornelia Müller
Gmach Główny, biuro 206
tel.: +49 335 55 34 2772
cmueller@europa-uni.de
Dziekan ds. Studenckich

   

prof. dr Werner Benecke
Collgegiumj Polonicum, biuro 149
tel.: +49 335 55 34 16 6788
benecke@europa-uni.de
Asystent w dziekanacie Sönke Matthiessen
Gmach Główny, biuro 057
tel. +49 335 55 34 2251
fax. +49 335 55 34 2225
matthiessen@europa-uni.de
Asystent w dziekanacie
   
Markus Bierzynski
Gmach Główny, biuro 059 / 060
tel. +49 335 55 34 2273
fax. +49 335 55 34 2225
bierzynski@europa-uni.de
Sekretariat

   

Roswitha Hinz
Gmach Główny, biuro 058
tel. +49 335 55 34 2581
fax. +49 335 55 34 2225
hinz@europa-uni.de
Zastępstwo sekretariatu i referentka ds. przewodów doktorskich oraz habilitacyjnych Kathrin Göritz
Gmach Główny, biuro 062
tel. +49 335 55 34 2314
e-mail: goeritz@europa-uni.de
Koordynacja oferty dydaktycznej; wydawanie dyplomów Jacqueline Haake
Logenhaus, biuro 006
tel. +49 335 55 34 2821
zeugnis-kuwi@europa-uni.de
Administrator HIS
Alexander Sasse
Gmach Główny, biuro 077
tel. +49 335 55 34 2623
asasse@europa-uni.de

Konsultacje dot. podjęcia i przebiega studiów na Wydziale Kulturoznawstwa.