Banner Viadrina

Dziekanat


Dziekan

   

prof. dr Jürgen Neyer
Gmach Główny, biuro 059
tel.: +49 335 55 34 2820
neyer@europa-uni.de
Prodziekan prof. dr Annette Werberger
Gmach Główny, biuro 206
tel.: +49 335 55 34 2772
werberger@europa-uni.de

Dziekan ds. Studenckich

   

prof. dr. Werner Benecke
Collgegiumj Polonicum, biuro 149
tel.: +49 335 55 34 16 6788
benecke@europa-uni.de
Asystentka w dziekanacie
   
Stefani Sonntag
Gmach Główny, biuro 057
tel. +49 335 55 34 2251
fax. +49 335 55 34 2225

sonntag@europa-uni.de

Asystent w dziekanacie
   


Sönke Matthiessen
Gmach Główny, biuro 077
tel. +49 335 55 34 2273
matthiessen@europa-uni.de

 


Sekretariat

   

Roswitha Hinz
Gmach Główny, biuro 058
tel. +49 335 55 34 2581
fax. +49 335 55 34 2225
hinz@europa-uni.de

Zastępstwo sekretariatu i referentka ds. przewodów doktorskich oraz habilitacyjnych

  
 

 

Kathrin Göritz
Gmach Główny, biuro 062
tel. +49 335 55 34 2314
e-mail: goeritz@europa-uni.de

 

Koordynacja oferty dydaktycznej; wydawanie dyplomów Jacqueline Haake
Logenhaus, biuro 006
tel. +49 335 55 34 2821
zeugnis-kuwi@europa-uni.de
Administrator HIS
Alexander Sasse
Gmach Główny, biuro 077
tel. +49 335 55 34 2623
asasse@europa-uni.de

Konsultacje dot. podjęcia i przebiega studiów na Wydziale Kulturoznawstwa.